Logo Urzędu Miasta Stalowa Wola

PIERWSZE SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI DLA DZIECI W DOBIEŻYNIE

Ocena 0/5

    31 maja 2022r. w Filii Bibliotecznej w Dobieżynie odbyło się pierwsze spotkanie DKK dla dzieci. W spotkaniu wzięło udział pięcioro dzieci a poprowadziła je moderatorka klubu pani Katarzyna Nagórska-Kubiak. Na początku uczestnicy zapoznali się z zasadami i ideą dyskusyjnego klubu. Następnie każdy zaprezentował swoją ulubioną książkę, przeczytał jej fragment i krótko o niej opowiedział. Na zakończenie wszyscy przygotowali plakat reklamujący przyniesioną książkę.

    Kolejne spotkanie, na które SERDECZNIE ZAPRASZAMY, odbędzie sie w drugiej połowie czerwca, nad stawem w Dobieżynie - jesli dopisze pogoda :). Towarzyszyć nam będzie ''Brzydkie kaczątko''.

Zachęcamy wszystkich młodych czytelników do udziału w spotkaniu ! :) :) :)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności